Технічний відділ

Технічний відділ Агенства безпеки «СБМ» було створено 2017 року для забезпечення повного спектру послуг по охороні об’єктів з застосуванням сучасних технічних засобів та підключенням до власного пульту централізованого нагляду з реагуванням на тривожні повідомлення.

Технічний відділ займається проектуванням та встановленням систем охоронної сигналізації та відеоспостереження.

 

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ

 

Пультова охорона. 

З допомогою сучасних технічних засобів ви зможете контролювати об’єкти, знаходячись на любій відстані від них. Обравши пультову охорону, ви можете уникнути несанкціонованого доступу в квартири, будинки, дачі, котеджі, торгові павільйони, виробничі, торгові та офісні приміщення. Пультова охорона забезпечить оперативне реагування на надзвичайні ситуації.

Централізована система з виходом на пульт на сьогоднішній день є найбільш ефективною системою охоронної сигналізації. При спрацьовуванні охоронних датчиків, сигнал з панелі сигналізації направляється на пульт охорони. Для зв’язку з центральним пультом можуть використовуватися GSM-лінії, телефонні та радіоканали, а також спільне, або комбіноване поєднання перерахованих вище ліній. Оперативна група реагування здійснює оперативні виїзди на об’єкти, з яких на центральний пульт надходять тривожні сигнали.

 

Системи охоронної сигналізації.

Правильно спроектована система охоронної сигналізації дозволить забезпечити охорону об’єктів нерухомості: приміщень, будівель, споруд, конструкцій.

Системи охоронної сигналізації передбачають оснащення об’єктів датчиками, які при проникненні спрацьовують, передаючи сигнал на загальну контрольну панель об’єкта (централь). Сама ж централь може вмикати звукову сирену, відправляти голосові або SMS-повідомлення на заздалегідь запрограмовані телефонні номери, передавати тривожний сигнал на центральний пульт служби охорони.  

 

 

Системи відеоспостереження. 

Системи моніторингу надають можливість оперативного контролю обстановки на об’єкті, підтримання режиму та громадського порядку.

Система відеоспостереження являє собою програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об’єктиви, монітори, реєстратори та ін. устаткування), призначений для організації  відеоконтролю як на локальних, так і на територіально-розподілених об’єктах. Система моніторингу є невід’ємним елементом будь-якої сучасної системи безпеки.

 

 

ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

При проектуванні систем охоронної сигналізації та систем відеоспостереження співробітники технічного відділу «Агенства безпеки СБМ» використовують найсучасніші технологічні рішення та засоби, співпрацюючи з компаніями-виробниками сертифікованих приладів та ліцензійного програмного забезпечення для пультів централізованої охорони, корпоративних та індивідуальних систем охорони:

 

«Охрана и безопасность»
http://p-sec.eu/

Група компаній «Охорона і безпека» працює на ринку охоронних послуг з 1999 року. При вирішенні проблем охоронної безпеки компанія використовує найсучасніші технології і засоби.

Компанія займається розробкою і виробництвом пультів централізованого спостереження (пульти «Орлан» та програмне забезпечення «Фенікс») і приладів для охоронної та пожежної сигналізації (серії «Лунь», «Алет» та «Лінд»), що дозволяють вирішувати проблеми з урахуванням особливостей комунікаційних мереж України.

Особливістю підходу до охорони, який лежить в основі розробок компанії «Охорона і безпека», є використання єдиної з пультом центрального спостереження навігаційної системи, повний контроль та мінімізація помилок персоналу охоронної служби.

Використання приладів та програмного забезпечення компанії, крім основних функцій спостереження за охоронною сигналізацією, надає додаткові можливості, такі як:

  • контроль групи швидкого реагування (місцезнаходження, маршрути слідування);
  • відеоспостереження за ситуацією на об’єкті (візуальний контроль помилкових спрацювань);
  • автоматизоване інформування клієнтів про стан об’єкту та про наявність заборгованостей оплати охоронних послуг;
  • мобільна клавіатура «Phoenix-MK» надає додаткові можливості управління об’єктом охорони, такі як перегляд стану об’єктів, управління об’єктними приладами, сповіщення в режимі онлайн про події, «тривожна кнопка».

Діяльність «Охорона та безпека» ліцензована. Прилади серії «Лунь» і ПЦС «Орлан» сертифіковані в Україні. Рішення, які пропонує компанія, чудово зарекомендували себе на ринку охоронних послуг.

 

«Интеграл»
http://integral.ua/

Компанія «Інтеграл-Дніпро» з 1990-х років є розробником і виробником систем і приладів охорони «Інтеграл», які включають обладнання та програмне забезпечення для пультів централізованої охорони, корпоративних об’єктів та індивідуальних систем охорони. Високотехнологічна продукція ІНТЕГРАЛ включає в себе як прості для інсталяції «домашні рішення», так і складні охоронні системи для підприємств, що вимагають професійної установки і сервісного обслуговування.

Прилади й системи «Інтеграл» пропонують комплексні рішення для пультів централізованої охорони. Вони являють собою охоронні системи з централізованим управлінням, спрямовані на організацію єдиної інформаційної мережі, що об’єднує численні розподілені об’єкти з пультом централізованої охорони. Системи «Інтеграл» дозволяють використовувати існуючу інфраструктуру телекомунікаційних мереж  як сполучну ланку між об’єктами всього комплексу.

Системи охорони й прилади «Інтеграл»  успішно функціонують як на великих промислових підприємствах України, так і на невеликих фірмах або торгових точках, а також використовуються індивідуальними клієнтами для охорони особистих квартир, дач, гаражів та інших об’єктів. У Вас є вибір: прилад може передавати повідомлення на спеціальний додаток під Android, повідомляти Вас про всі події на об’єкті за допомогою СМС та голосових дзвінків на мобільний телефон, або надсилати тривожні сигнали на центральний пульт спостереження охоронної служби.

Широкий спектр серійного обладнання «Інтеграл» з різними тактико-технічними характеристиками дає можливість гнучкого конфігурування охоронної системи під Ваші потреби.

 

Ajax Systems
https://ajax.systems/ua/about/

Ajax Systems виробляє професійні системи безпеки для дому та офісу з 2011 року. У своїй роботі компанія поєднує інженерні інновації, власні ноу-хау та технологічний дизайн. Ajax Systems створюють системи безпеки та smart home пристрої. Бездротові рішення Ajax задовольняють потреби нового часу. Вони надійні, зрозумілі та красиві водночас.