Послуги

Чому варто замовити послуги саме у нас?

Наші фахівці якісно, і в максимально стислі терміни виконають роботи з проектування, монтажу та обслуговування систем будь-якої складності.

Використання новітніх технологій у сфері охорони

Гнучка цінова політика при високій якості послуг

Мінімізація витрат замовників на охорону

Найкоротші терміни взяття об’єкта під охорону

Охорона житла

Охорона житла – завдання, для виконання якого потрібні досвідчені фахівці. Агенство безпеки СБМ та партнери з безпеки виконають всі необхідні роботи з монтажу обладнання швидко та якісно. Установка сигналізації – це рішення, яке гарантує ваш спокій.

1. Охорона квартир
2. Охорона будинків
3. Охорона котеджів

При вашому зверненні ми зможемо підібрати необхідне охоронне обладнання, надійних виробників саме для Вашого житла, кваліфіковано провести його монтаж і підключити на власний пульт централізованої охорони. Всі роботи будуть проведені в короткий термін і за оптимальною ціною (вартість виключно обгрунтована). Наші фахівці володіють необхідною кваліфікацією і мають великий досвід в цій області. Навіть, якщо сигналізація на об’єкті вже змонтована, можемо підключити її до нашого пульту охорони.

[згорнути]
Охорона бізнесу

Наше Агенство має значний досвід в організації охорони малих та великих підприємств. Завдяки високому рівню підготовки, фахівці у стислий термін проведуть обстеження об’єкта і запропонують оптимальну схему захисту, вміло поєднуючи переваги фізичної та технічної охорони підприємства будь-якої складності. Усі співробітники успішно пройшли необхідне навчання і мають відповідні дозволи. Використання високотехнологічного обладнання для охорони приміщень провідних вітчизняних і світових виробників дозволяє досягти бажаного рівня безпеки.

[згорнути]
Фізична охорона

Кожна організація намагається забезпечити максимальне збереження матеріальних цінностей. Проте, далеко не всі підприємства здатні своїми силами створити належну фізичну охорону об’єктів. Тепер у вас немає необхідності здійснювати самостійний підбір персоналу, оскільки Агенство безпеки СБМ надає послуги з фізичної охорони. Нас відрізняє багаторічний досвід роботи, високий рівень кваліфікації працівників, та індивідуальний підхід для вирішення завдань будь-якої складності. Стислі терміни взяття під охорону, оптимальна схема контролю, вигідна ціна.

Типи фізичної охорони:

1. Охорона стаціонарних об’єктів
2. Патрулювання територій
3. Організація та контроль пропускного та внутрішнього режиму об’єкту
4. Виявлення, попередження та усунення протиправних дій, крадіжок, розкрадань, нанесення матеріальних збитків
5. Організація особистої безпеки клієнтів
6. Цілодобове оперативне реагування
7. Охорона і супровід вантажів

[згорнути]
Технічна охорона

Встановлення технічної охорони – простий і надійний спосіб захистити ваше майно від зловмисників.

Централізована пультова охорона.

Агенство безпеки СБМ використовує для облаштування пульта охорони тільки сучасне обладнання провідних вітчизняних та закордонних виробників. Саме тому, наші клієнти можуть не сумніватись у досконалості роботи обладнання – воно оперативно попередить співробітників Агенства безпеки СБМ про непрошених гостей, за допомогою засобів ПЦС, і дасть змогу запобігти правопорушень

Системи охоронної сигналізації

Правильно спроектована система охоронної сигналізації дозволить забезпечити охорону об’єктів нерухомості: приміщень, будівель, споруд, конструкцій.

Системи охоронної сигналізації передбачають оснащення об’єктів датчиками, які при проникненні спрацьовують, передаючи сигнал на загальну контрольну панель об’єкта (централь). Сама ж централь може вмикати звукову сирену, відправляти голосові або SMS-повідомлення на заздалегідь запрограмовані телефонні номери, передавати тривожний сигнал на центральний пульт служби охорони.

Системи відеоспостереження

Магазини, офіси та підприємства великою площею значно ускладнюють процес контролю щодо дотримання порядку. Сучасні системи відеоспостереження – незамінний помічник у боротьбі зі зловмисниками. У той час, як фізичне перебування співробітника охорони на об’єкті не може забезпечити суцільного нагляду, “невидиме око” камери швидко помітить правопорушника, а охоронці Агенства безпеки не дадуть йому непомітно покинути місце злочину. Відеокамери для відеоспостереження дають можливість оперативного реагування на протиправні дії, що сприяє запобіганню порушенням та розвитку проблемних ситуацій. Наше Агенство пропонує послуги з проектування, монтажу і обслуговуванню систем цифрового відеоспостереження. Ми встановлюємо тільки якісне, сертифіковане обладнання провідних вітчизняних і зарубіжних фірм-виробників.

Автоматичні системи протипожежного захисту

Сучасні будинки і офіси містять величезну кількість електроприладів та іншого інженерного обладнання. Всі вони – потенційно пожежонебезпечні. Забезпечення протипожежного захисту здійснюється ще на стадії проектування, що значно полегшує роботу фахівців та здешевлює вартість систем. Тому, оптимальним рішенням для вас, стане звернення до наших послуг вже на цьому етапі. У цьому випадку, фахівці нашого Агенства врахують, під час проектування системи протипожежного захисту, всі архітектурні та технологічні особливості будівлі, що дозволить створити максимально безпечні умови на об’єкті.

[згорнути]
Охорона автомобіля

«Тривожна кнопка» в автомобілі. Як це працює:

tryvozhna knopka foto 1

 • Обладнання приховано встановлюється всередині автомобіля і є візуально непомітним;
 • Систему неможливо «просканувати» або відключити за пару хвилин, як звичайну сигналізацію;
 • Обладнання працює незалежно від інших протиугінних систем, встановлених в автомобілі;
 • Натискання «тривожної кнопки» можна здійснити із панелі приборів або з брелка.

Наші переваги:

 • Прибуття груп швидкого реагування у разі небезпеки чи екстремальної ситуації відбувається протягом кількох хвилин;
 • Диспетчер та ГШР працюють цілодобово і без вихідних;
 • Установка обладнання відбувається швидко і у зручний для Вас час;
 • Постійне обслуговування і, за необхідності, ремонт;
 • Надійні партнери та обладнання.

Ситуації, що потребують екстреного виклику групи швидкого реагування:

 • Конфлікт з іншими учасниками дорожнього руху;
 • Аварійні ситуації на дорозі;
 • Проблеми зі здоров’ям у дорозі;
 • Технічні несправності з автомобілем;
 • Інші форс-мажорні ситуації.

У будь-якій ситуації, що склалася із водієм чи його пасажирами, ми забезпечимо порядок, зробимо виклики поліції, страхових служб чи швидкої, прослідкуємо за складаннями протоколів.

[згорнути]
Охорона і супровід вантажів

Агенство здійснює охорону вантажів, що перевозяться автомобільним транспортом.

Ви можете бути впевнені у високій надійності та прийнятній ціні щодо надання послуг.

[згорнути]
Охорона масових заходів

Плануєте проведення масштабної події і чекаєте велику кількість гостей? Ми зможемо вам допомогти. Агенство безпеки СБМ врахує всі нюанси організації охорони вашого заходу: від вивчення об’єкта охорони і обговорення з клієнтом всіх вимог до оптимальної розстановки наявних у нас сил і засобів.Охорона масових заходів буде виконана на найвищому рівні, а цінова пропозиція приємно вас здивує.

Ми охороняємо: благодійні акції, бізнес-зустрічі, професійні конференції, бенкети, світські прийоми, спортивні змагання, міжнародні зустрічі, ярмарки, фестивалі, виставки, презентації нової продукції.

Охорона масових заходів гарантує повну безпеку всім присутнім. Ви можете бути впевнені, що запланований захід пройде без ексцесів і акцентувати свою увагу тільки на тонкощах його проведення.

[згорнути]
Організація особистої безпеки клієнтів

Особиста охорона – необхідність для багатьох бізнесменів, депутатів, суддів, членів їх сімей та просто пересічних громадян, які з певних причин мають потребу в захисті.

Фахівці Агенства безпеки СБМ здатні задовольнити вимоги клієнта. Команда професіоналів забезпечить найвищий рівень безпеки, усунувши потенційну небезпеку.

[згорнути]
Юридичні послуги

Надання юридичних послуг

[згорнути]